Mecz Feyenoord - Excelsior zakończony wynikiem 5-1

Feyenoord - Excelsior 5-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Feyenoord a Excelsior zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

W dniu 2022-11-13 15:45 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się emocjonujący mecz ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Feyenoord a Excelsior.

Gole strzelali: K. Goudmijn 4' 0-1 M. Azarkan S. Szymański 11' 1-1 J. Dilrosun O. Kökçü 20' 2-1 S. Szymański 50' 3-1 J. Dilrosun O. Kökçü 66' 4-1 P. Wålemark 78' 5-1

Żółte kartki Feyenoord: Igor Paixão 26' Quilindschy Hartman 47'

Żółte kartki Excelsior: Mike van Duinen 19' Julian Baas 74' Jacky Donkor 83'

Czerwone kartki Excelsior:

Sędzią głównym tego spotkania był Joey Kooij, Netherlands. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Feyenoord stawi czoła Utrecht, następne spotkania z drużynami PEC Zwolle i Groningen. Kolejno natomiast Excelsior z Groningen. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i Sparta Rotterdam.

Oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Igor Paixão Mike van Duinen częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że mecze nas męczą. Obserwujemy przepiękne bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Eredivisie i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Feyenoord i Excelsior oraz ich udział w Eredivisie zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Feijenoord.