Spotkanie Feyenoord - NEC Nijmegen zakończone wynikiem 5-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Feyenoord a NEC Nijmegen zakończyła się 2-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-3.

Dnia 2021-09-25 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord odbył się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 7 pomiędzy Feyenoord a NEC Nijmegen.

Gole strzelali: O. Kökçü 14' 1-0 L. Sinisterra 17' 2-0 M. Senesi M. Mattsson 32' 2-1 J. Okita C. Odenthal 44' 2-2 J. Okita C. Verdonk 74' 2-3 J. Vet G. Til 80' 3-3 O. Kökçü G. Til 89' 4-3 B. Linssen C. Dessers 90' 5-3 B. Linssen

Żółte kartki Feyenoord: Orkun Kökçü 55' Lutsharel Geertruida 90'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Mattijs Branderhorst 13' Iván Márquez 79'

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Sędzią głównym tego spotkania był Joey Kooij, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Feyenoord zmierzy się już z Slavia Praha, następne spotkania z drużynami Vitesse oraz Waalwijk a NEC Nijmegen z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse oraz Twente.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Składające się z zdolnych napastników i obrońców drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Orkun Kökçü Mattijs Branderhorst często zapewniają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki męczą. Trafiamy na niezwykłe gole czy asysty, bezwzględne faule dodające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Eredivisie oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Feyenoord i NEC Nijmegen w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Feijenoord.