Mecz pomiędzy Ajax i Feyenoord zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Johan Cruijff Arena dnia 2022-03-20 13:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ajax oraz Feyenoord wynik to 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-03-20 13:30 na stadionie Johan Cruijff Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 27 pomiędzy Ajax a Feyenoord.

Gole strzelali: L. Sinisterra 8' 0-1 S. Haller 24' 1-1 G. Til 28' 1-2 C. Dessers D. Tadić 78' 2-2 Antony 86' 3-2 N. Tagliafico

Żółte kartki Ajax: Antony 87' Davy Klaassen 90' Antony 90'

Czerwone kartki Ajax: Antony 90'

Główny sędzia spotkania to Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Ajax zmierzy się już z Groningen, następne spotkania z drużynami Sparta Rotterdam i PSV Eindhoven natomiast Feyenoord podejmie Willem II. Następne mecze zagra z drużynami Slavia Praha i Heracles.

Wielu fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Antony bardzo często zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne faule, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania nudzą fana. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Ajax oraz Feyenoord i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Johan Cruijff Arena.