Feyenoord - Fortuna Sittard, wynik meczu 5-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Feyenoord a Fortuna Sittard zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

W dniu 2021-12-05 15:45 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Feyenoord oraz Fortuna Sittard.

Gole strzelali: G. Til 8' 1-0 B. Linssen B. Linssen 26' 2-0 O. Kökçü B. Linssen 52' 3-0 F. Aursnes L. Sinisterra 63' 4-0 B. Linssen A. Jahanbakhsh 89' 5-0 M. Diemers

Żółte kartki Feyenoord: Fredrik Aursnes 40'

Żółte kartki Fortuna Sittard: Ivo Pinto 19' George Cox 60'

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Sędzią głównym tego spotkania był Jochem Kamphuis, Netherlands. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Feyenoord stanie naprzeciw Maccabi Haifa, następne spotkania z drużynami Groningen oraz Twente. Kolejno natomiast Fortuna Sittard z PEC Zwolle. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven oraz Utrecht.

Dzisiaj wielu fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Fredrik Aursnes Ivo Pinto nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom mnóstwo niesamowitych emocji. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy graczami są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze drętwe. Zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Feyenoord oraz Fortuna Sittard i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Feijenoord.