Mecz pomiędzy Groningen oraz Feyenoord zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Euroborg

Groningen kontra Feyenoord, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Groningen i Feyenoord zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-12-12 13:30 na stadionie Euroborg odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 16 pomiędzy Groningen a Feyenoord.

Gole strzelali: M. Senesi 60' 0-1 G. Trauner J. Larsen 65' 1-1 L. Duarte

Żółte kartki Groningen: Neraysho Kasanwirjo 9' Tomáš Suslov 33' Peter Leeuwenburgh 80' Romano Postema 82'

Żółte kartki Feyenoord: Fredrik Aursnes 54'

Czerwone kartki Groningen:

Główny sędzia meczu to Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Groningen zmierzy się już z Excelsior, następne spotkania z drużynami Heracles oraz AZ Alkmaar natomiast Feyenoord podejmie Twente. Następne mecze zagra z drużynami Ajax oraz Heerenveen.

Coraz częściej liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Neraysho Kasanwirjo Fredrik Aursnes wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Często obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się, iż są to zmagania statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Groningen i Feyenoord i ich udział w Eredivisie gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Euroborg.