Na stadionie Stadion Feijenoord dnia 2021-10-16 14:30 miał miejsce mecz Feyenoord vs Waalwijk zakończony wynikiem 2-2

Feyenoord vs Waalwijk, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Feyenoord i Waalwijk zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-16 14:30 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 9 pomiędzy Feyenoord a Waalwijk.

Gole strzelali: J. Toornstra 34' 1-0 J. Odgaard 37' 1-1 S. Bakari V. Anita 45' 1-2 J. Odgaard G. Til 47' 2-2 M. Senesi

Żółte kartki Feyenoord: Fredrik Aursnes 90' Reiss Nelson 90'

Żółte kartki Waalwijk: Ahmed Touba 90' Hans Mulder 90'

Czerwone kartki Waalwijk:

Sędzią głównym tego spotkania był Paulus van Boekel, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Feyenoord stanie naprzeciw Union Berlin, następne spotkania z drużynami Cambuur i Sparta Rotterdam natomiast Waalwijk z Sparta Rotterdam. Następne mecze zagra z drużynami Willem II i Cambuur.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Eredivisie. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Fredrik Aursnes Ahmed Touba raz za razem zapewniają pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to spotkania usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy wspaniałe gole i asysty, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Feyenoord i Waalwijk i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Feijenoord.