Mecz Waalwijk kontra Feyenoord, wynik 0-2

Dnia 2022-02-13 13:30 na obiekcie sportowym Mandemakers Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy Waalwijk a Feyenoord.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Waalwijk a Feyenoord wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: O. Kökçü 45' 0-1 B. Linssen J. Hendrix 89' 0-2 O. Kökçü

Żółte kartki Waalwijk:

Czerwone kartki Waalwijk:

Główny arbiter spotkania - Jeroen Manschot, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Waalwijk stawi czoła NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami Twente i Ajax a Feyenoord podejmie Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i Groningen.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak stale serwują kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Waalwijk oraz Feyenoord w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Mandemakers Stadion.