Mecz Feyenoord kontra Cambuur na obiekcie Stadion Feijenoord dnia 2022-02-20 13:30 - wynik 3-1

Feyenoord kontra Cambuur, wynik 3-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Feyenoord i Cambuur zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-02-20 13:30 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 23 pomiędzy Feyenoord a Cambuur.

Gole strzelali: T. Boere 17' 0-1 E. Schouten L. Sinisterra 24' 1-1 O. Kökçü O. Kökçü 45' 2-1 F. Aursnes A. Jahanbakhsh 49' 3-1 L. Sinisterra

Żółte kartki Feyenoord: Tyrell Malacia 37' Fredrik Aursnes 57'

Żółte kartki Cambuur: Calvin Mac-Intosh 22' Michael Breij 79' Jamie Jacobs 89'

Czerwone kartki Cambuur:

Główny arbiter spotkania to Jochem Kamphuis, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Feyenoord stawi czoła AZ Alkmaar, następne spotkania z drużynami Groningen oraz PEC Zwolle. Kolejno natomiast Cambuur podejmie Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Twente oraz Ajax.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów z entuzjazmem śledzi starcia ligi Eredivisie. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Tyrell Malacia Calvin Mac-Intosh raz za razem zapewniły wyborowym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas męczą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Eredivisie oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Feyenoord i Cambuur jak ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Feijenoord.