Mecz AZ Alkmaar - Feyenoord, wynik końcowy 2-1

AZ Alkmaar - Feyenoord zakończony wynikiem 2-1. W dniu 2022-02-27 11:15 na stadionie AFAS Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 24 pomiędzy AZ Alkmaar a Feyenoord.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy AZ Alkmaar i Feyenoord wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Karlsson 19' 1-0 J. Karlsson 30' 2-0 L. Geertruida 52' 2-1

Żółte kartki AZ Alkmaar: Bruno Martins Indi 26' Dani De Wit 37' Jordy Clasie 77' Jesper Karlsson 90' Owen Wijndal 90'

Żółte kartki Feyenoord: Jorrit Hendrix 18' Orkun Kökçü 26' Tyrell Malacia 28'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny arbiter spotkania to Dennis Higler, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna AZ Alkmaar stawi czoła Ajax, następne spotkania z drużynami NEC Nijmegen oraz Bodo/Glimt a Feyenoord z Groningen. Następne mecze zagra z drużynami FK Partizan oraz PEC Zwolle.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia w lidze Eredivisie. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Bruno Martins Indi Jorrit Hendrix wielokrotnie gwarantują własnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki przynudzają. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty oraz gole zapewniające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Eredivisie oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. AZ Alkmaar i Feyenoord i ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, AFAS Stadion.