Mecz Feyenoord vs Groningen, wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-03-05 20:00 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 25 pomiędzy Feyenoord a Groningen.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Feyenoord i Groningen zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. de Leeuw 23' 0-1 B. Meijer C. Dessers 71' 1-1 F. Aursnes

Żółte kartki Groningen:

Czerwone kartki Groningen:

Główny arbiter meczu - Paulus van Boekel, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Feyenoord stanie naprzeciw FK Partizan, następne spotkania z drużynami PEC Zwolle oraz FK Partizan. Kolejno natomiast Groningen zmierzy się z NEC Nijmegen. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht oraz Ajax.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Eredivisie. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak stale gwarantują własnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe asysty i gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Eredivisie oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Feyenoord i Groningen z ligi Eredivisie zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Feijenoord.