Na stadionie Stadion Feijenoord dnia 2021-11-21 13:30 odbył się mecz pomiędzy Feyenoord oraz PEC Zwolle zakończony wynikiem 4-0

Feyenoord kontra PEC Zwolle wynik meczu 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Feyenoord a PEC Zwolle wynik to 4-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-11-21 13:30 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Feyenoord oraz PEC Zwolle.

Gole strzelali: B. Linssen 6' 1-0 O. Kökçü L. Sinisterra 9' 2-0 T. Malacia B. Linssen 31' 3-0 L. Sinisterra G. Til 35' 4-0

Żółte kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Główny arbiter meczu - Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Feyenoord stanie naprzeciw Slavia Praha, następne spotkania z drużynami Twente oraz Heracles. Kolejno natomiast PEC Zwolle z Waalwijk. Następne mecze zagra z drużynami Groningen oraz Fortuna Sittard.

Oddani fani śledzą starcia ligi Eredivisie. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze jak nierzadko zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to zmagania nużące. Wielokrotnie zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich legendarnych drużyn jak Feyenoord oraz PEC Zwolle w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Feijenoord.