Mecz Twente vs Feyenoord zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie De Grolsch Veste

Pierwsza połowa spotkania między Twente a Feyenoord zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-11-28 13:30 na stadionie De Grolsch Veste rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 14 pomiędzy Twente a Feyenoord.

Gole strzelali:

Żółte kartki Twente: Ramiz Zerrouki 43'

Żółte kartki Feyenoord: Orkun Kökçü 90'

Czerwone kartki Twente:

Sędzią głównym tego spotkania był Serdar Gozubuyuk, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Twente stanie naprzeciw GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Waalwijk i Feyenoord natomiast Feyenoord podejmie Heracles. Następne mecze zagra z drużynami Fortuna Sittard i Maccabi Haifa.

Oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Eredivisie. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Ramiz Zerrouki Orkun Kökçü nieprzerwanie sprawiają własnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania między graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie ligi Eredivisie. Twente oraz Feyenoord jak ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak De Grolsch Veste.