Spotkanie między Feyenoord oraz PEC Zwolle zakończone wynikiem 5-0 na stadionie Stadion Feijenoord

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Feyenoord i PEC Zwolle zakończył się imponującym zwycięstwem gospodarzy. Na Stadionie Feijenoord zawodnicy Feyenoord nie mieli litości, pokonując rywali 5-0. Od pierwszej połowy mieliśmy wrażenie, że to będzie udany wieczór dla drużyny gospodarzy, którzy prowadzili 2-0 po pierwszej połowie. Całe spotkanie było pełne emocji i akcji, a kibice na trybunach mieli okazję cieszyć się z efektownego futbolu. Szczegóły oraz najważniejsze momenty tego starcia znajdziecie poniżej.

Relacja z meczu Feyenoord - PEC Zwolle

Stadion Feijenoord w Rotterdamie pełen był dzisiaj napięcia i oczekiwań, gdyż na murawie mieli zmierzyć się gospodarze, czyli drużyna Feyenoord, oraz przyjezdni z PEC Zwolle. Sędzią głównym spotkania był Marc Nagtegaal z Holandii.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00 w ramach 32. kolejki Eredivisie, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc fantastyczną atmosferę na trybunach.

Pierwsza połowa nie zawiodła oczekiwań. Już w 33. minucie A. Ueda strzelił bramkę dla Feyenoord, wykorzystując świetne podanie Igora Paixão. Wynik na tablicy wskazywał 1-0 dla gospodarzy. Kilka minut później, w 41. minucie, L. Ivanušec podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 2-0, asystując przy bramce Q. Timberowi.

Druga połowa okazała się być prawdziwym popisem gry drużyny Feyenoord. W 67. minucie S. Giménez zdobył trzeciego gola dla gospodarzy, podkręcając wynik do 3-0. Na dwadzieścia minut przed końcem meczu, L. Geertruida strzelił czwartego gola dla Feyenoord, a asystę zanotował S. Giménez. Wynik 4-0 dawał gospodarzom komfortową zaliczkę.

Na kilka minut przed końcem regularnego czasu gry, w 82. minucie, S. Giménez ponownie zapisał się na listę strzelców, tym razem asystując L. Geertruidzie. Wynik meczu to imponujące 5-0 na korzyść drużyny Feyenoord.

Obie drużyny otrzymały żółte kartki w trakcie meczu. Wśród gospodarzy kartonik zobaczył Calvin Stengs w 57. minucie, natomiast gośćmi ukarany został Anouar El Azzouzi w 40. minucie.

Pomimo wzmożonej walki, żadna z drużyn nie zanotowała czerwonej kartki. Ostatecznie Feyenoord zdominował mecz, zdobywając trzy punkty po imponującym zwycięstwie 5-0 nad PEC Zwolle.

W najbliższych meczach Feyenoord zmierzy się z drużynami NEC Nijmegen, Excelsior oraz Waalwijk, natomiast PEC Zwolle stanie do potyczek z Twente oraz [brak informacji].