NEC Nijmegen vs Feyenoord, wynik spotkania 1-4

NEC Nijmegen vs Feyenoord, wynik końcowy 1-4.

Pierwsza połowa meczu między NEC Nijmegen oraz Feyenoord zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-01-23 11:15 na obiekcie sportowym Goffertstadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 20. Zmierzyły się NEC Nijmegen i Feyenoord.

Gole strzelali: L. Schöne 17' 1-0 O. Kökçü 32' 1-1 O. Kökçü 53' 1-2 B. Linssen A. Jahanbakhsh 64' 1-3 G. Til 90' 1-4 J. Toornstra

Żółte kartki NEC Nijmegen:

Czerwone kartki NEC Nijmegen: Iván Márquez 87'

Główny sędzia spotkania - Paulus van Boekel, Netherlands. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna NEC Nijmegen stawi czoła PEC Zwolle, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles i Heerenveen. Kolejno natomiast Feyenoord zmierzy się z Sparta Rotterdam. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i Cambuur.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą potyczki ligi Eredivisie. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak systematycznie sprawiają wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między graczami z ligi okazują się nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania nudzą. Trafiamy na ostre faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, książkowe bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych drużyn jak NEC Nijmegen oraz Feyenoord w lidze Eredivisie gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Goffertstadion.