Mecz Feyenoord - Vitesse, wynik 0-1

Feyenoord - Vitesse, wynik końcowy 0-1. Dnia 2022-01-15 19:00 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 19 pomiędzy Feyenoord a Vitesse.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Feyenoord a Vitesse zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: L. Openda 69' 0-1

Żółte kartki Feyenoord: Lutsharel Geertruida 21' Alireza Jahanbakhsh 76'

Żółte kartki Vitesse: Eli Dasa 90'

Czerwone kartki Vitesse:

Sędzią głównym tego spotkania był Allard Lindhout, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Feyenoord stawi czoła NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami Sparta Rotterdam oraz Waalwijk. Kolejno natomiast Vitesse z DVS 33 Ermelo. Następne mecze zagra z drużynami Groningen oraz Twente.

Wierni fani śledzą starcia ligi Eredivisie. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Lutsharel Geertruida Eli Dasa nierzadko zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na niezwykłe asysty i gole, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Eredivisie. Uczestnictwo takich zespołów jak Feyenoord i Vitesse z ligi Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Feijenoord.