PEC Zwolle - Feyenoord, wynik meczu: 1-2

PEC Zwolle - Feyenoord, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa spotkania między PEC Zwolle oraz Feyenoord zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-03-13 15:45 na stadionie MAC³PARK Stadion rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą PEC Zwolle i Feyenoord.

Gole strzelali: B. van Polen 45' 1-0 L. Sinisterra 67' 1-1 B. Linssen C. Dessers 77' 1-2

Żółte kartki PEC Zwolle: Thomas Van den Belt 14' Maikel Van der Werff 71' Yuta Nakayama 87'

Żółte kartki Feyenoord: Orkun Kökçü 53'

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Główny arbiter meczu to Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna PEC Zwolle zmierzy się już z Twente, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles i AZ Alkmaar natomiast Feyenoord zmierzy się z FK Partizan. Następne mecze zagra z drużynami Ajax i Willem II.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Eredivisie. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Thomas Van den Belt Orkun Kökçü częstokroć zapewniły własnym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Stale trafiamy na wyśmienite asysty i gole, bezwzględne faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Eredivisie i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak PEC Zwolle oraz Feyenoord w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak MAC³PARK Stadion.