Spotkanie Feyenoord - Emmen, wynik 4-0

Feyenoord - Emmen, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie meczu między Feyenoord i Emmen wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2022-08-27 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord rozegrał się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 4. Zmierzyły się Feyenoord i Emmen.

Gole strzelali: Q. Timber 60' 1-0 D. Hancko S. Giménez 85' 2-0 A. Jahanbakhsh J. Rasmussen 88' 3-0 S. Giménez S. Szymański 90' 4-0

Żółte kartki Emmen:

Czerwone kartki Emmen:

Sędzią głównym tego spotkania był Bas Nijhuis, Netherlands. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Feyenoord stawi czoła GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Lazio i Sparta Rotterdam a Emmen zmierzy się z AZ Alkmaar. Następne mecze zagra z drużynami Excelsior i GO Ahead Eagles.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki, które startują w lidze Eredivisie. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak nieustannie serwują własnym wiernym fanom wiele emocji. Często trafiamy na spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między zawodnikami są bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż mecze nas nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Feyenoord i Emmen jak ich udział w Eredivisie gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Feijenoord.