Spotkanie Groningen vs Feyenoord, wynik 0-3

W dniu 2023-01-15 15:45 na stadionie Euroborg odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 16 pomiędzy Groningen a Feyenoord.

Po pierwszej połowie spotkania między Groningen i Feyenoord wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: Igor Paixão 19' 0-1 M. Wieffer O. Kökcü 30' 0-2 Igor Paixão S. Giménez 90' 0-3 Q. Hartman

Żółte kartki Groningen: Luciano Valente 66'

Czerwone kartki Groningen:

Główny sędzia spotkania to Jeroen Manschot, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Groningen stawi czoła Heerenveen, następne spotkania z drużynami Cambuur oraz FC Volendam. Kolejno natomiast Feyenoord zmierzy się z Ajax. Następne mecze zagra z drużynami NEC Nijmegen oraz Twente.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Eredivisie. Złożone z zdolnych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Luciano Valente systematycznie serwują kapitalnym fanom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między piłkarzami są zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Groningen i Feyenoord jak ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Euroborg.

Zainteresowany sportem? Wejdź w link i przeczytaj artykuł!