West Brom vs Rotherham, wynik meczu: 3-0

West Brom vs Rotherham, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między West Brom i Rotherham zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą West Brom oraz Rotherham.

Gole strzelali: J. Wallace 20' 1-0 T. Rogić G. Diangana 57' 2-0 J. Wallace B. Thomas-Asante 70' 3-0

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 78'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 69' Georgie Kelly 72'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny sędzia spotkania - John Busby, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Preston. Kolejno natomiast Rotherham podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz Millwall.

Liczni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące poczynania, które startują w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Dara O'Shea Cameron Humphreys nieprzerwanie gwarantują wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Walki między zawodnikami ligowymi są zażarte, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nie są warte uwagi. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, książkowe bramki czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship. Udział takich lubianych zespołów jak West Brom i Rotherham z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.