Mecz Heerenveen - Feyenoord zakończony wynikiem 0-3 dnia 2021-12-22 17:45

Heerenveen - Feyenoord zakończony wynikiem 0-3.

Pierwsza część spotkania między Heerenveen i Feyenoord zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2021-12-22 17:45 na obiekcie sportowym Abe Lenstra Stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Heerenveen i Feyenoord.

Gole strzelali: G. Til 32' 0-1 B. Linssen M. Senesi 44' 0-2 O. Kökçü B. Linssen 58' 0-3 T. Malacia

Żółte kartki Heerenveen:

Czerwone kartki Heerenveen:

Główny sędzia spotkania - Jeroen Manschot, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Heerenveen zmierzy się już z Twente, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles i PEC Zwolle natomiast Feyenoord z Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami NEC Nijmegen i Sparta Rotterdam.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani futbolu śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak często zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe walki między drużynami bywają bardzo zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Heerenveen i Feyenoord w lidze Eredivisie gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Abe Lenstra Stadion.