Mecz Feyenoord kontra Ajax, wynik końcowy 0-2

Feyenoord kontra Ajax, wynik 0-2. Dnia 2021-12-19 13:30 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 17 pomiędzy Feyenoord a Ajax.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Feyenoord a Ajax wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: M. Senesi 44' 0-1 D. Tadić 81' 0-2

Żółte kartki Feyenoord: Bryan Linssen 13' Jens Toornstra 37' Fredrik Aursnes 51' Reiss Nelson 80'

Żółte kartki Ajax: Ryan Gravenberch 15' Sébastien Haller 32' Antony 34'

Czerwone kartki Ajax:

Sędzią głównym tego spotkania był Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Feyenoord stawi czoła Heerenveen, następne spotkania z drużynami Vitesse i NEC Nijmegen a Ajax zmierzy się z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht i Excelsior Maassluis.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Eredivisie. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Bryan Linssen Ryan Gravenberch nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Często obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Feyenoord i Ajax jak ich udział w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Feijenoord.