Mecz między Feyenoord i FC Volendam zakończony wynikiem 3-1 dnia 2023-12-07 20:00 na stadionie Stadion Feijenoord

Wczorajszy mecz Eredivisie pomiędzy drużynami Feyenoord i FC Volendam dostarczył kibicom emocji do ostatnich minut. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Feijenoord, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, jednak w drugiej połowie to drużyna Feyenoord okazała się skuteczniejsza.

Mecz pomiędzy drużynami: Feyenoord vs FC Volendam

W dniu 7 grudnia 2023 roku na stadionie Feijenoord odbyło się starcie pomiędzy drużynami Feyenoord i FC Volendam. Mecz był częścią Eredivisie, a sędzią głównym był Martin Van den Kerkhof z Holandii. W pierwszej połowie gry obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom, a emocje sięgały zenitu. Wynik do przerwy wynosił 1-1, lecz to w drugiej połowie padły kolejne bramki, które przesądziły o ostatecznym rezultacie 3-1 na korzyść gospodarzy.

W 13. minucie Q. Timber otworzył wynik meczu, zdobywając bramkę dla Feyenoord, a asystę zanotował L. Geertruida. Jednak już w 31. minucie L. Zeefuik wyrównał dla FC Volendam, co utrzymywało się aż do przerwy. W końcówce meczu, gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, S. Giménez zdobył bramkę dla gospodarzy w 90. minucie, a asystę zanotował J. Dilrosun. W ostatnich chwilach gry, Igor Paixão ustalił wynik meczu na 3-1, zdobywając bramkę dla Feyenoord, a asystę zanotował L. Sauer.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Dla gospodarzy kartonik został pokazany Igorowi Paixão w 76. minucie, natomiast dla gości kartkę otrzymał Mio Backhaus w 90. minucie.

Po tym zwycięstwie Feyenoord ma przed sobą kolejne spotkania z Celtic, Heracles i Utrecht, natomiast FC Volendam zmierzy się z Heerenveen, Almere City FC i Heracles.