Spotkanie między Feyenoord oraz NEC Nijmegen zakończone wynikiem 2-2 dnia 2024-01-14 15:45 na stadionie Stadion Feijenoord

Dziś na stadionie Feijenoord odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Feyenoord i NEC Nijmegen. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach gry, ostateczny rezultat to remis 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Feyenoord 2-1. Mecz został rozegrany w ramach 17. kolejki Eredivisie.

Relacja z meczu piłki nożnej Feyenoord - NEC Nijmegen

Mecz pomiędzy drużynami piłkarskimi Feyenoord i NEC Nijmegen zakończył się remisem 2-2 w ramach 17. kolejki Eredivisie. Spotkanie odbyło się na Stadionie Feijenoord o godzinie 15:45. Sędzią głównym tego starcia był Sander van der Eijk z Holandii.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy Feyenoord zdobył Javairo Dilrosun w 17. minucie, asystującemu przy trafieniu pomógł Calvin Stengs. Niespełna 10 minut później na listę strzelców wpisał się Santiago Giménez, a asystę zaliczył Mats Wieffer. Wynik do przerwy otworzył jednak drużynę gości, łącząc się z K. Ogawa, który zdobył bramkę w 45. minucie.

W drugiej połowie emocje nie opadały. W 53. minucie to Y. Baas z NEC Nijmegen wyrównał stan meczu na 2-2. Obie drużyny zagrały ofensywnie, jednak żadna z nich nie była w stanie wygrać tego starcia, co skutkowało remisem.

Podczas meczu sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Za Faul Quinten Timber i Mats Wieffer od gospodarzy oraz Bart van Rooij oraz Calvin Verdonk od gości. Jednak żadnemu z piłkarzy nie udało się otrzymać czerwonej kartki.

W kolejnych meczach Feyenoord zmierzy się z Vitesse, Twente oraz AZ Alkmaar, natomiast NEC Nijmegen podejmie GO Ahead Eagles oraz dwukrotnie zagra z Twente i GO Ahead Eagles.