Mecz między Vitesse oraz Feyenoord na obiekcie GelreDome - wynik końcowy 2-5

Vitesse - Feyenoord 2-5.

Pierwsza połowa meczu między Vitesse a Feyenoord zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-5.

Dnia 2022-08-07 12:30 na obiekcie sportowym GelreDome rozegrał się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Vitesse oraz Feyenoord.

Gole strzelali: M. Manhoef 19' 1-0 M. Wittek P. Wålemark 31' 1-1 S. Szymański Danilo 41' 1-2 S. Szymański N. Frederiksen 56' 2-2 M. Manhoef J. Dilrosun 61' 2-3 Q. Timber Danilo 66' 2-4 L. Geertruida 69' 2-5 J. Toornstra

Żółte kartki Vitesse: Sondre Tronstad 36' Ferro 40'

Żółte kartki Feyenoord: Sebastian Szymański 45'

Czerwone kartki Vitesse:

Sędzią głównym tego spotkania był Jochem Kamphuis, Netherlands. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Vitesse zmierzy się już z Excelsior, następne spotkania z drużynami Heerenveen oraz Waalwijk natomiast Feyenoord podejmie Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk oraz Emmen.

Oddani fani śledzą poczynania ligi Eredivisie. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Sondre Tronstad Sebastian Szymański nierzadko zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Nieustannie trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Eredivisie. Vitesse i Feyenoord i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak GelreDome.