FC Volendam vs Feyenoord, wynik meczu: 0-2

Pierwsza część spotkania między FC Volendam a Feyenoord zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-11-06 13:30 na stadionie Kras Stadion odbył się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 13. Zmierzyły się FC Volendam i Feyenoord.

Gole strzelali: Danilo 16' 0-1 J. Dilrosun S. Szymański 43' 0-2 Danilo

Żółte kartki FC Volendam: Brian Plat 38' Bilal Ould-Chikh 88'

Żółte kartki Feyenoord: Quilindschy Hartman 38' Gernot Trauner 90'

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny sędzia meczu - Bas Nijhuis, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu FC Volendam stanie naprzeciw Utrecht, następne spotkania z drużynami Cambuur i Heerenveen a Feyenoord z Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami Excelsior i Utrecht.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Brian Plat Quilindschy Hartman nierzadko zapewniły wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie trafiamy na ostre faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki między zawodnikami są zajadłe, rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania sportowe znanej ligi Eredivisie i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. FC Volendam oraz Feyenoord i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Kras Stadion.