Mecz Feyenoord kontra AZ Alkmaar zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Feyenoord a AZ Alkmaar wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-02-18 20:00 na stadionie Stadion Feijenoord odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy Feyenoord a AZ Alkmaar.

Gole strzelali: J. Dilrosun 17' 0-1 A. Jahanbakhsh 45' 1-1 O. Idrissi M. Pedersen 90' 2-1

Żółte kartki Feyenoord: Mats Wieffer 28' Santiago Giménez 38' Oussama Idrissi 45'

Żółte kartki AZ Alkmaar: Pantelis Hatzidiakos 23' Vangelis Pavlidis 36' Wouter Goes 75'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny arbiter spotkania - Dennis Higler, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Feyenoord zmierzy się już z Fortuna Sittard, następne spotkania z drużynami Heerenveen i Groningen natomiast AZ Alkmaar z Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse i Groningen.

Bardzo często kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Eredivisie. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Mats Wieffer Pantelis Hatzidiakos niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele niesamowitych wrażeń. Zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że potyczki nas nudzą. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Feyenoord oraz AZ Alkmaar w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Feijenoord.